-10 % rabatu na WSZYSTKIE plakaty z kodem LOVE
*promocja ważna do 14 lutego 2023

O NAS

POMALUNKI.PL – KTO ZA NIMI STOI?


Kasia – założycielka firmy, prywatnie żona Mateusza i mama Maksymiliana. Mimo wykształcenia dziennikarskiego i kilkuletniej pracy w agencji content marketingowej, coś zawsze popychało ją w dziedzinę sztuki i rysunku. Do roku 2019 malowała „do szuflady”. Po urodzeniu dziecka zaczęła swoje „przemyślenia” dotyczące macierzyństwa zamieniać w memy, w których ilustruje swoją rodzinę – tak powstała madkapolka.pl. Pomalunki powstały rok później, bo 1 lipca 2020 roku i były odpowiedzią na Wasze zapytania o personalizowane grafiki. Metryczki dzieci, metryczki komunijne, metryczki ślubne, zaproszenia i wiele, wiele innych produktów – większość powstaje spod jej ręki.


Mateusz – drukarz w Pomalunkach. Z wykształcenia mgr inż. mechaniki i budowy maszyn. Do niedawna spełniający się w roli głównego konstruktora w podpoznańskiej firmie produkcyjnej.
Z racji obeznania z maszynami i technologiami produkcji oraz grafiką komputerową w pewnym momencie podjął się wyzwania druku prac graficznych. To dzięki niemu wydruki możemy wysyłać w tak błyskawicznym ( jak na personalizowane plakaty) tempie.


Maksymilian, ksywka Maksik – inspiracja do założenia firmy, profesjonalny ( choć jeszcze nie do końca świadomy) model przy tworzeniu projektów metryczek, jak i model zdjęciowy. Poprzez częste i regularne spacery pomaga rodzicom dotlenić się, tym samym sprawiając, że do głowy przychodzą świeże pomysły na nowe produkty.

Menu

Zapisz się do newslettera

Otrzymaj 5% rabatu
na pierwsze zamówienie.