Co to jest metryczka dziecka?

Co to jest metryczka dziecka?

Znalezienie idealnego prezentu dla dziecka nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Największą trudność mogą mieć osoby, które nie posiadają własnego potomstwa i zwyczajnie nie orientują się w bieżących trendach. Smoczek, ubranka, zabawki… czy to aby na pewno dobry pomysł? Tak, ale istnieje zdecydowanie lepszy! Dziś pokażemy Ci ciekawą propozycję, która z dnia na dzień zyskuje coraz większe grono miłośników. Przekonaj się, że oryginalny prezent dla niemowlaka jest w zasięgu ręki.

Metryczka dziecka

Metryczka dla dziecka — plakat, który chwyta za serce

Pewnie zgodnie z nami stwierdzisz, że nie ma nic lepszego niż spersonalizowane podarunki, które powstały specjalnie z myślą o danej osobie. Są to prezenty, które wywołują szeroki uśmiech na twarzy, a zarazem pozostają w pamięci na długi czas. Wówczas mamy poczucie, że druga osoba włożyła serce w przygotowywanie podarunku. Szkic noworodka zdecydowanie należy do tego chlubnego grona. Taki personalizowany plakat ucieszy nie tylko świeżo upieczonych rodziców, ale także malucha, który za kilkanaście lat rozczuli się nad swoją pamiątką narodzin!

Spersonalizowany plakat ze szkicem noworodka
for. Instagram/makowydom
Szkic noworodka metryczka dla dziecka

Wyjątkowy prezent dla dziecka na lata

Trudno jest wybrać wartościowy prezent dla noworodka. Przesyt zabawek, gadżetów i akcesoriów w sklepach potrafi przyprawić o zawrót głowy. Faktem jest jednak, że tego typu podarunki bardzo szybko lądują w kącie. Warto więc zdecydować się na pamiątkowy prezent, który posłuży na lata. Metryczka dla dziecka zawiera pierwsze informacje, którymi maleństwo uraczyło swoich rodziców oraz pozostałych członków rodziny. Imię, data i godzina narodzin, waga oraz długość to kwestie, które po prostu warto uwiecznić. Szkic noworodka to więc nie tylko wyjątkowy prezent, ale także rozczulająca pamiątka. Podaruj nowemu członkowi rodziny coś więcej niż kolejną zabawkę. Upamiętnij radosną chwilę jego przyjścia na świat dzięki metryczce!

Metryczka idealny prezent dla dziecka

Na jaką okazję najlepiej sprawdzi się metryczka?

Metryczka to uniwersalny i ponadczasowy prezent, który możesz wręczyć maluchowi w różnych okolicznościach. Najczęściej wybierany jest z okazji uroczystości Chrztu Świętego, roczku, czy też jako forma gratulacji dla rodziców. Bądź co bądź, możesz mieć pewność, że zawsze będzie to w pełni udany podarunek!

Metryczka dziecka szkic personalizowany
Pamiątkowy prezent metryczka dla dziecka

Metryczka — szkic dziecka

Jak już zostało wspomniane, taki plakat zawiera najważniejsze informacje o noworodku. Co więcej, dostępny jest w różnych rozmiarach, dlatego możesz swobodnie dobrać go do swoich oczekiwań oraz budżetu. Polecamy w szczególności egzemplarz w skali 1:1 (wymiary 50 cm x 70 cm), który idealnie odwzorowuje wielkość noworodka. Na naszej stronie znajdziesz także rozmaite wersje stylistyczne oraz wzory sylwetek, dzięki czemu z łatwością dopasujesz wygląd metryczki do wystroju pokoju malucha. Minimalistyczna metryczka, a może w stylu vintage? To Ty wybierasz!

Szkic noworodka w skali 1:1 metryczka
Instagram/Lyydia.em

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.