Czuły superman czyli nietypowe prezenty na dzień ojca.

Jeszcze kilka lat temu w mediach kreowany był wizerunek ojca- głowy rodziny, który niesie na swoich silnych barkach ciężar utrzymania domu. Zaradny, twardy, znający się na samochodach i remontach ale nie do końca wiedzący gdzie w domu trzyma się cukier czy jak przewinąć niemowlaka. Na szczęście współcześni tatusiowie wyszli z cienia mam i tak samo jak one ogarniają dom, zakupy, dzieci. Tata to przecież prócz ziomka kopiącego piłkę także najlepszy lektor dziecięcych książek, czuły przytulas, potwór gilgotek i leśny przewodnik skaczący po kałużach. Jeszcze do niedawna najlepszy prezent na dzień taty kojarzył się z kuflem do piwa, pianką do golenia czy nowym kluczem francuskim- przecież prawdziwy macho właśnie tego potrzebuje. My jednak uważamy, że nawet największy twardziel, pozornie obojętny na sentymentalne gesty, potrzebuje czasem usłyszeć: kocham cię tatusiu!

Jako, że wielkimi krokami zbliża się dzień ojca, przychodzimy wam z pomocą w wyrażaniu uczuć i proponujemy kilka nietypowych pomysłów na prezent dla każdego taty.

Pierwszy dzień taty.

Ta wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy. Każdy świeżo upieczony tata na pewno pamięta pierwszy uśmiech swojego dziecka, pierwsze gaworzenie czy uczucie zaciśniętej piąstki na tatusiowym palcu. Warto zadbać o to, aby tak jak te wspomnienia, również pierwszy dzień taty został z nim na zawsze. 

Nasza pierwsza propozycja to grafika przedstawiająca tatę niosącego bobasa w nosidełku, symbolizująca dzień, w którym nowonarodzony dzidziuś został zabrany ze szpitala do domu. Wielu ojców to właśnie ten moment wspomina jako przełomowy i uświadamiający, że oto naprawdę stali się tatusiami. 

Kolejna grafika przedstawia tatę tulącego do piersi bobasa. Pierwsze tygodnie z noworodkiem to piękne ale i wymagające momenty, dlatego obraz śpiącego rodzica tulącego śpiącego bobasa to częsty i bardzo uroczy widok. Warto zatrzymać te chwile w formie obrazu, który nawet po wielu latach przywoła ciepłe wspomnienia z tamtych czasów (które zdecydowanie za szybko mijają). 

Mamy też coś dla tatusiów starszych jedynaków, koniecznie sprawdźcie!

#tatadwójki (lub więcej dzieci)

Pamiętamy też o ojcach, którzy są już zaprawieni w bojach. Mimo, że nie ma wspanialszego prezentu niż małe dziecięce stopy próbujące zepchnąć tatę z łóżka w środku nocy albo naklejanie kolorowych plastrów na małe kolanka, proponujemy podarować tacie grafikę przedstawiającą go w objęciach obu pociech (możliwe różne konfiguracje płci i wieku dzieci). Taki plakat z personalizowaną dedykacją będzie oryginalną ozdobą domowego biura albo sypialni. Alternatywą dla plakatu może być wydruk zdjęcia taty z dziećmi. Dodamy do niego dedykowany podpis i mamy prezent idealny! 🙂

Najpierw kawa.

Zabawa z dziećmi bywa nie lada wyzwaniem. Podczas kiedy dzieci wydają się czerpać energię ze słońca i bywają niezniszczalne, rodzice potrzebują często dodatkowego zastrzyku energii. Kawa z kubka z grafiką przedstawiającą tatę z dziećmi na pewno pozwoli tacie na dotrzymanie tempa swoim bąbelkom. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.