Karty do zdjęć — co to takiego?

Dzień narodzin nowego członka rodziny jest jednym z najpiękniejszych, a być może i najlepszym dniem w życiu świeżo upieczonych rodziców. Dumni opiekunowie malucha pragną uwiecznić każdy wyjątkowy moment przyprawiający ich o łzy radości oraz wzruszenia. Pierwszy wyrwany ząbek, postawiony krok, a może pierwsze miesiące życia – wszystko to jest warte upamiętnienia, dlatego z pomocą przychodzą tutaj karty do zdjęć! Jest to nie tylko świetny pomysł zakupu dla rodziców swoich pociech, ale również idealnie sprawdzą się one jako prezent z okazji narodzin maluszka, Chrztu Świętego, roczku czy innych okazjonalnych uroczystości.

Idealny prezent dla noworodka nie istnieje?

Nie od dziś wiadomo, że obsypywanie drobnostkami innych daje wiele radości, nie tylko obdarowywanemu, ale także wręczającemu. Jednak dobór odpowiedniego podarunku często staje się nie lada wyzwaniem – zwłaszcza gdy nie chcemy kupować oklepanego prezentu i pragniemy dodać nutkę świeżości i kreatywności. Zwykle największą uciechę dają te upominki, które wyróżniają się swoją unikalnością, są osobliwe, jak również nieszablonowe. Myślisz, że ciężko znaleźć coś takiego? Nic bardziej mylnego! To właśnie karty do zdjęć są perfekcyjną formą oryginalności i estetyki. Uwielbiane są one ze względu na fakt, iż odbiegają od uniwersalnego prezentu w postaci zabawki, którą maluch pobawi się kilka dni, a następnie „rzuci” do kąta. Karty do zdjęć to doskonała, spersonalizowana propozycja dla osób, które chciałyby upamiętnić pierwsze miesiące życia malucha, aby później mogło ono za kilkanaście lat otworzyć je i rozczulić się nad ich zawartością. Ten czarowny podarunek chwyci za serce każdego!

Karty do zdjęć

Pamiątka dla dzecka, o której inni mogą tylko pomarzyć

Karty do zdjęć to bez namysłu fenomenalne dopełnienie każdej fotografii. W dobie cyfryzacji stanowią one niezaprzeczalnie wyjątkową pamiątkę dla rodziców oraz innych członków rodziny, którzy chcieliby zachować wszystkie ważne wydarzenia w życiu swojej pociechy na lata. Poprzez taki oto podarunek nie tylko będzie można zaobserwować na papierze rozkwit maleństwa, ale również powspominać w miłym towarzystwie „stare dzieje”. W dodatku karty do zdjęć są szczególnie atrakcyjną opcją dla pasjonatów oraz miłośników kolekcjonowania wartościowych chwil, których w dzisiejszych czasach nie brakuje!

Niebanalny, artystyczny print — to to, co nas wyróżnia!

Nasz zestaw zawiera 12 kart do zdjęć o unikatowym princie z wypisanymi miesiącami dziecka np. „MAM 1 MIESIĄC!, MAM 5 MIESIĘCY!, MAM 1 ROK!”. W zależności od płci malucha można wybrać karty do zdjęć dla dziewczynki, bądź karty do zdjęć dla chłopca. Warto zaznaczyć, iż karty są wydrukowane na papierze o gramaturze 225 gram, w związku z czym można je nie tylko wkleić do albumu, ale również oprawić w dekoracyjną ramkę – wszystko zależy od Twoich preferencji. Jednego możesz być pewny/a – te niebywale urokliwe i pełne artystycznego wdzięku karty do zdjęć bez wątpienia będą niepowtarzalną pamiątką, bądź upominkiem dla niemowlęcia, rodziców czy kochających dziadków!

Prezent dla niemowlaka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.