-10 % RABATU na całą kategorię: PREZENTY NA DZIEŃ OJCA, kod:TATA2023

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jakie dane muszę podać do metryczki dziecka?

Standardowo są to dane dziecka po urodzeniu, czyli imię/imiona, datę i godzinę urodzenia, długość i wagę po urodzeniu. Jeśli chcesz, aby na metryczce pojawiły się inne dane, np. imię i nazwisko, lub sama data urodzenia i miejsce urodzenia – nie ma problemu, wystarczy napisać. Przy wybraniu wzoru metryczki znajdują się pola na wyżej wymienione dane dziecka, należy je uzupełnić.


2. Czy metryczka jest tworzona na podstawie zdjęcia, czy jest to rysunek uniwersalny?

Aktualnie nie tworzymy metryczek na podstawie zdjęć. Metryczki, które są dostępne na stronie, to gotowe „uniwersalne” wzory.


3. Czy tworzycie portrety?

Aktualnie nie tworzymy portretów ani obrazów ze zdjęć.


4. Czy zamawiając metryczkę, a także dobierając ramę – metryczka zostanie włożona do ramy przez Was?

Tak, przy zamówieniu ramy i metryczki – wkładamy metryczkę do ramy i wysyłamy „gotowy” produkt.


5. Czy metryczkę noworodka można zamawiać również dla starszych dzieci, np. dla tych które mają powyżej 5-6 lat?

Oczywiście, wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. Metryczka jest wspaniałym prezentem bez względu na wiek.


6. Ile czasu muszę czekać na zamówienie?

Realizacja trwa do 3- 4 dni roboczych ( po zaksięgowaniu wpłaty na konto). Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji – wybierz opcję płatności poprzez szybkie przelewy Payu.


7. Czy jest możliwość wysyłki za granicę?

Metryczki wysyłamy na terenie Polski, jak i do krajów UE. Wybrane kraje ( sprawdź listę przy składaniu zamówienia, jest na bieżąco aktualizowana) są już dostępne w sklepie. Jeśli kraju, do którego chcesz wysłać zamówienie nie ma na liście – napisz na biuro@pomalunki.pl – wycenimy koszt wysyłki.


6. Chcę wysłać metryczkę na prezent, czy jest możliwość?

Jak najbardziej. Nie musisz martwić się, że w wysyłce znajdzie się paragon. Nie wysyłamy paragonów do żadnego z zamówień (mamy tzw. sprzedaż bezrachunkową). Jeśli zależy Ci na wystawieniu fv vat – napisz w uwagach, wyślemy fv emailem.


7. Co oznacza, że metryczka dziecka jest w skali 1:1?

Metryczki w formatach 50×70 są tworzone w skali 1:1, oznacza to, że grafika z dzieckiem będzie odzwierciedlała realną wielkość dziecka tuż po narodzeniu. Oczywiście należy brać również pod uwagę kadr dziecka na metryczce. Inne proporcje będzie miała metryczka z wysuniętą główką (główka może wydawać się większa), a inne, gdzie dziecko jest np. wyprostowane lub leży na boku ( wtedy cała postać będzie mniejszych rozmiarów).


8. Co zrobić, jeśli paczka przyszła uszkodzona np. pęknięta ramka?

Podstawą reklamacji jest otworzenie paczki przy kurierze i spisanie przy nim tzw. protokołu szkody (każdy kurier ma taki dokument ze sobą). Nie może być to protokół online – tylko i wyłącznie protokół spisany przy kurierze. Uczulamy, aby sprawdzać głównie paczki przy zamówieniach z ramami. Mimo, że opakowanie czasami wydaje się „nietknięte”, środek może być uszkodzony. Tak – kurierzy (niestety) rzucają paczkami. Po spisaniu protokołu szkody – podeślij nam skan wraz ze zdjęciami przedstawiającymi uszkodzenia. Taka reklamacja zawsze zostanie uznana pozytywnie ( wysyłamy albo ramkę, albo rysunek, albo ramkę i rysunek raz jeszcze).


9. Jak się z Wami skontaktować?

Proszę pisać na emaila biuro@pomalunki.pl lub wiadomość prywatną na FB lub Instagramie. Odpisujemy zwykle tego samego dnia lub na drugi dzień. Jeśli nie odpowiadamy dłuższy czas – być może wiadomość wylądowała w Spamie/nie została dostarczona – prosimy o ponowienie wiadomości.

Menu

Zapisz się do newslettera

Otrzymaj 5% rabatu
na pierwsze zamówienie.