Prezent dla noworodka

Prezent dla noworodka — co kupić oryginalnego?

Chrzest Święty, pierwsze spotkanie nowego członka rodziny, a może roczek? Okazji do obdarowywania malucha jest naprawdę wiele. Wybór odpowiedniego prezentu nie jest jednak tak prosty, jak na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Dziś podpowiemy Ci, jaki podarunek dla noworodka wybrać.

Prezent dla noworodka
Fot. instagram.com/sandrra.zu

Co kupić na narodziny dziecka?

Nie ma jednej uniwersalnej reguły, która mogłaby okazać się pomocna. Podpowiadamy, że warto jednak stawiać na oryginalne prezenty dla dzieci, które nie dość, że zapadają w pamięci, to dodatkowo wyróżniają się ze stosu jednakowych podarunków. Kolejna grzechotka, kocyk, miś czy smoczek z pewnością bardzo szybko zostaną odstawione i zapominane. Ubranka są z kolei raczej krótkoterminowym podarunkiem, ponieważ noworodki rosną w zastraszająco szybkim tempie. Odradzamy również wręczania pieluch, ponieważ mogą po prostu uczulać malucha. Klocki? To zwykle zmora dla rodziców! 🙂 Postaw więc na coś innego!

Prezent na narodziny dziecka, chrzest oraz roczek — moc personalizacji

Pamiątka Chrztu Świętego

Wszystkie wymienione wyżej okazje wiążą się oczywiście z wręczaniem prezentów. Już wiesz, co nie jest najlepszym podarunkiem dla maluszka. Czas więc zająć się takimi upominkami, które sprawdzą się niemal zawsze. Czy w ogóle istnieje takie grono? Oczywiście, że tak! Nie od dziś wiadomo, że personalizowane przedmioty sprawiają największą radość. Podpowiadamy, że będą one strzałem w dziesiątkę także i w tym przypadku. Personalizacja to niejako wyraz zaangażowania w dobór idealnego podarunku oraz podkreślenie rangi danej uroczystości. Jest to zarazem metoda na dodanie osobistego charakteru dla danej rzeczy. Co więcej, decydując się na personalizowany prezent dla dziecka, wyróżnisz się na tle pozostałych gości. Wręczasz maluchowi zarazem pamiątkę na całe życie.

Metryczka dla dziecka
Fot. Instagram.com/maalibet

Prezent na narodziny dziecka — przykłady

Czas przełożyć wspomnianą wskazówkę na działanie! Jak wykorzystać ideę personalizacji w praktyce? Na naszej stronie znajdziesz mnóstwo produktów, do których możesz dodać najróżniejsze informacje o maluchu. 

Metryczka dla dziecka – oryginalny prezent na narodziny dziecka

Najprościej mówiąc, metryczka dla dziecka to plakat z najważniejszymi informacjami o noworodku. Pięknie prezentuje się w pokoju dziecięcym. Jest uniwersalna i bardzo minimalistyczna, dlatego będzie pasować do każdego wnętrza. Stanowi zarazem cudowną pamiątkę, która nawet z biegiem lat wywołuje uśmiech na twarzy i chwyta za serce.

Plakat ze szkicem noworodka
Fot. Instagram.com/coreczkovo
Metryczka pamiątka narodzin
Fot. Instagram.com/karola_karas

Plakaty do pokoju dziecięcego

Oryginalne, modne, wyjątkowe. Tak można w skrócie opisać plakaty, które dumnie zdobią pokoiki maluchów. Są nie tylko efektowne, ale zarazem bardzo praktyczne. Mogą przedstawiać atrakcyjne dla dzieci grafiki, ale także informacje edukacyjne.

Karty do zdjęć – oryginalny prezent na narodziny dziecka

Podaruj dziecku wspomnienia. Proponujemy Ci zestaw 12 kart do zdjęć, na których znajdziesz podpisy o wieku dziecka (Mam miesiąc!, Mam 5 miesięcy!…). Po roku powstanie niezapomniana pamiątka na całe życie.

Karty do zdjęć noworodka
Fot.Instagram.com/sz_patka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.